Cover:
hardback

Monografijoje kompleksiškai nagrinėjami žiniomis grindžiamos visuomenės ir žinių ekonomikos kūrimo ir plėtros procesai.
Prioritetinis dėmesys skiriamas šiuolaikinėms mokslo ir technologijų pažangos, inovacijų aktyvinimo, socialinės ir ekonominės raidos, taip pat darnios plėtros aplinkybėms, ypač atsižvelgiant į šiuolaikinius globalizacijos ir internacionalizacijos ypatumus. Atskleidžiami būdingi žiniomis grindžiamos visuomenės ir žinių ekonomikos kūrimo ir plėtros dėsningumai, apibūdinamos pokyčių tendencijos, pateikiami įvairių požiūrių į šiuolaikinę visuomenę ir ekonominį jos gyvenimą lyginamoji analizė.
Monografija "Žiniomis grindžiamos visuomenės kūrimas: globalizacija, darni plėtra, ekonominiai sprendimai" skiriama akademinei bendruomenei.