Histologijos pratybų metodiniai nurodymai (bendroji citologija, bendroji embriologija ir bendroji histologija)

Ši metodinė mokymo priemonė padės stebėti mikropreparatus, atrasti pagrindines sudedamąsias audinio ar organo dalis bei išskirti atskiras smulkesnes struktūras. Priemonėje nurodoma, į ką svarbu atkreipti dėmesį, pateikiama orientacinių žinių apie kiekvieną mikropreparate esantį audinį ar organą, orientuojama, kur ieškoti atskirų sudedamųjų dalių ir kaip jas pavadinti.

Pristatoma metodinė mokymo priemonė skirta Medicinos studijų programos studentams, atskiri skyriai – Odontologijos, Kineziterapijos, Ergoterapijos, Visuomenės sveikatos, Slaugos, Farmacijos studijų programų studentams. Šie skyriai tikrai negali atstoti vadovėlių ir paskaitų medžiagos, tik ją papildo. Todėl studentai kiekvienoms pratyboms turi savarankiškai studijuoti atitinkamus medžiagos skyrius iš dalyko sande nurodytų literatūros šaltinių ir paskaitų konspektų.