Pajamų nelygybės poveikio ekonomikos augimui ir darniam vystymuisi vertinimas Europos Sąjungos šalyse

DOI:

Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto profesoriaus, habilituoto socialinių mokslų daktaro Remigijaus Čiegio, socialinių mokslų daktaro Aido Diliaus ir Vilniaus universiteto Kauno fakulteto Socialinių mokslų ir taikomosios informatikos instituto profesorės, socialinių mokslų daktarės (HP) Dalios Štreimikienės monografijoje nagrinėjamas pajamų nelygybės poveikis ekonomikos augimui ir darniam vystymuisi – pateiktos šių fenomenų teorinės interpretacijos, o vėliau, sudarius pajamų nelygybės poveikio ekonomikos augimui ir darniam vystymuisi vertinimo modelį, jis buvo empiriškai patikrintas skirtingose Europos Sąjungos šalių grupėse.

Creative Commons Attribution 4.0 License, CC BY 4.0