Tirti pagal grindžiamąją teoriją. Mokymo(si) knyga

Tai pirmasis ir kol kas vienintelis leidinys lietuvių kalba apie grindžiamosios teorijos (Grounded Theory) metodologiją: jos esminius principus ir praktinį įgyvendinimą. Knygoje aštuoni mokslininkai nuosekliai dalijasi savo patirtimi ir moko, kaip atlikti grindžiamosios teorijos tyrimus pagal tris pagrindines, šiuo metu pasaulyje plačiausiai pripažįstamas grindžiamosios teorijos (GT) versijas: A. Strausso ir J. Corbin, B. Glaserio (vadinamąją klasikinę GT) ir K. Charmaz (vadinamąją konstruktyvistinę GT).

Knyga skirta visoms ir visiems, besidomintiems ar ketinantiems domėtis grindžiamąja teorija, bet pirmiausia – pradedantiesiems ir patyrusiems tyrėjams, kokybinių tyrimų dėstytojams, doktorantams, studentams, taip pat praktikams, panorusiems giliau pažinti ir suprasti juos supančius gyvenimiškus reiškinius ir sukurti apie šiuos reiškinius empiriniais duomenimis grįstą teoriją.