Endoskopinis randinės trachėjos striktūros gydymas

Cover:
hardback
Format (height x width):

Endoskopinių trachėjos spindžio atstatymo (rekanalizavimo) ir jo stabilizavimo būdų pasiūlyta daug. Tačiau ne visi jie yra vienodai efektyvūs ir tinkami. Optimalios endoskopinio gydymo metodikos kūrimas yra svarbus Lietuvos krūtinės chirurgijos ir pulmonologijos uždavinys. Tam ir skirta ši mokomoji knyga, kurioje remiamasi literatūros šaltiniuose pateikta medžiaga bei Vilniaus universiteto ligoninės Santariškių klinikų Krūtinės chirurgijos centro 1994–2010 metų patirtimi gydant trachėjos striktūrą.

Studentus, rezidentus, įvairių specialybių gydytojus siekiama supažindinti su trachėjos randinės striktūros etiopatogeneze ir ja sergančių ligonių endoskopinio gydymo metodais, ypač trachėjos stentavimu.

Related Products