Propagandos apsupty

Propagandos apsupty
Authors
Language:
Lithuanian
Format:
EPUB
Year:
2021
ISBN

5.81€

Qty

-
+

Knygos autorius, pasitelkdamas akademinės visuomenės, žiniasklaidos atstovus, analizuoja mums visiems, rodos, gerai žinomą propagandos reiškinį, jo tikslus ir grėsmes bei siūlo efektyviausius būdus, kaip su tuo kovoti. Autorius ir ekspertai moko mus būti kritiškus, išmokti atskirti melagingas naujienas ir istorijas nuo tikrų, nes propaganda dažnai yra žudikė, o informacinis karas kartais tampa tikro karo pradžia arba jo dalimi.

„Skiepų reikia ne tik nuo COVID. Vakcinuotis reikia ir nuo propagandos.  „Kaip propaganda žudo?“ – pavadintas vienas šios knygos skyrių. Perskaitykim.  Kad ir mūsų nekliudytų, nepažeistų, nesuklaidintų. Pasiskiepykim. Juk neskaudės“, - prof. dr. Žygintas Pečiulis (Vilniaus universitetas).

„Autorius, pasitelkęs įvairių sričių ekspertus, analizuoja propagandos reiškinį, jo istorines šaknis, kaitą, priežastis, dėsningumus. Atskleidžiami propagandos naudojimo būdai ir priemonės, parodoma, kaip tai veikia šiandieninėmis sąlygomis. Knyga parašyta lengvu stiliumi, neapsunkinant teksto akademiniais sudėtingumais, tad rekomenduotina ir plačiajai visuomenei, visiems, kurie domisi propagandos reiškiniu, nori suprasti, kaip propaganda veikia“, - prof. dr. Lauras Bielinis (Vytauto Didžiojo universitetas).

Knygos leidybą finansavo Lietuvos kultūros taryba.

--

Apie knygą su autoriumi Viktor Denisenko LRT radijo laidoje "10-12", nuo 58:12 min.

"Nacionalinės bibliotekos ekspertai rekomenduoja" - pokalbis su knygos autoriumi.

--

Vilniaus universitetas visiems – tai Vilniaus universiteto leidyklos mokslo sklaidos knygų serija, skirta plačiam skaitytojų ratui. Universiteto mokslininkai, ekspertai, savo srities profesionalai rašo aktualiomis temomis apie įvairias gyvenimo sritis: politiką, išskirtines asmenybes, sveikatą, augintinius. Šios serijos knygos parašytos lengvu stiliumi ir tai jas daro patrauklias ne tik akademinei visuomenei, bet ir visai plačiajai visuomenei, vyresniųjų klasių moksleiviams, studentams, visiems, pasigendantiems išsamių, mokslu ir faktais grįstų žinių įvairiomis temomis.

Visos serijos knygos: https://www.knygynas.vu.lt/serija-vu-visiems

Comments

Write a comment

Please login or register to review