Lietuvos bibliografija. Serija C. Lietuviškų periodinių leidinių publikacijos. 1909, D. 1

Pristatomas leidinys „Lietuviškų periodinių leidinių publikacijos, 1909, d. 1“ yra jau dvyliktasis iš Vilniaus universiteto bibliotekos bibliografų parengtų nacionalinės retrospektyviosios bibliografijos metraščių. Penki iš jų skirti Lietuvos, o likusieji – Mažosios Lietuvos periodinei spaudai. Šis Lietuvos bibliografijos C serijos tomas užpildys spragą tarp spausdintinių 1832–1919 metų „Lietuviškų periodinių leidinių publikacijų“ rodyklių, parengtų Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo, Vilniaus universiteto, Lietuvos mokslų akademijos Vrublevskių ir Kauno apskrities viešosios bibliotekų.