Rašto darbų metodiniai nurodymai. Pirmosios pakopos studijų programai Anglų ir kita užsienio kalba (švedų kalba)

ISBN:

Mokomojoje ir metodinėje priemonėje aptariama dviejų tradicinių ir privalomų metodinių studijų formų – kursinio ir baigiamojo bakalauro darbo – paskirtis, struktura bei ypatumai; apibrėžiamos tyrimo objekto, tikslo, metodo koncepcijos; aptariama rašymo eiga, jos etapai, apibrėžiamos savokos ir atsakomybės; nurodoma, kaip dėrėtų strukturuoti akademinį rašto darbą; komentuojamos šaltinių naudojimo, nuorodų ir citavimo, literaturos sąrašo sudarymo tvarkos taisyklės; nurodoma darbų gynimo tvarka, vertinimo kriterijai, raštvedybos ir darbo apipavidalinimo reikalavimai. Pabaigoje pateikiami priedai anglų ir lietuvių kalbomis.