Langas į lietuvių kalbą. Vadovėlis pradedantiesiems

DOI:

ŠI KNYGA YRA ELEKTRONINĖ!

Šis vadovėlis skirtas suaugusiems kitakalbiams, pradedantiems mokytis lietuvių kalbos. Leidinio autorės – Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Lituanistinių studijų katedros dėstytojos, turinčios daug patirties mokant lietuvių kalbos. Kiekvienoje pamokoje pateikiami būtiniausi žodžiai ir dažniausiai pasitaikantys viešieji užrašai su vertimu į anglų kalbą, svarbiausių frazių sąrašai, tikroviški pokalbiai, paprastai ir aiškiai pristatomi gramatikos dalykai. Pabaigę šį vadovėlį, besimokantieji gebės vartoti svarbiausius posakius, susikalbės kasdienėse situacijose. Vadovėlyje suteikiama naudingų sociokultūrinių žinių, atsižvelgiama į būtiniausius besimokančiųjų poreikius, kad jie galėtų lengvai orientuotis ir susikalbėti lietuviškoje aplinkoje.