Lietuvos Statutas: Temidės ir Klėjos teritorijos

Cover:
hardback
Format (height x width):

Skaitytojams siūlomas straipsnių rinkinys (sud. Irena Valikonytė ir Neringa Šlimienė), paruoštas 2016 m. lapkričio 17–18 d. vykusioje tarptautinėje konferencijoje perskaitytų pranešimų pagrindu. 2016 m. sukako 450 metų, kai buvo priimtas ir pradėjo galioti antrasis Lietuvos Statutas. Ši sukaktis Vilniaus universiteto istorijos fakulteto mokslininkams tapo puikia proga šeštą kartą suburti įvairiose šalyse besidarbuojančius Lietuvos Statuto ir jo epochos tyrėjus.

Autoriai: Artūras Dubonis, Sławomir Godek, Łukasz Gołaszewski, Liudas Jovaiša, Jūratė Kiaupienė, Heiner Lück, Wioletta Pawlikowska-Butterwick, Eugenijus Saviščevas, Justina Sipavičiūtė, Jan Jerzy Sowa, Adam Stankevič, Natalia Starchenko, Ramunė Šmigelskytė-Stukienė, Vaidotas A. Vaičaitis, Irena Valikonytė, Vytautas Volungevičius, Andrzej Zakrzewski, Gitana Zujienė, Дмитрий Ващук, Олег Дзярнович.