Kinas ir teatras visiems. Audiovizualinių produktų pritaikymo neregiams ir silpnaregiams bei kurtiems ir neprigirdintiems žiūrovams gairės

Šis leidinys skirtas visiems, dirbantiems su audiovizualine medžiaga (kino bei teatro produkcija) ir siekiantiems ją pritaikyti įvairių sensorinių galimybių Lietuvos žiūrovams. Tai yra audiovizualinių kūrinių pritaikymo gairės, kuriose susisteminti svarbiausi subtitravimo kurtiesiems ir neprigirdintiesiems bei garsinio vaizdavimo neregiams ir silpnaregiams principai, leidžiantys kokybiškai pritaikyti audiovizualinį turinį minėtoms tikslinėms grupėms. Gairėse pateiktos rekomendacijos bei atskleistos patirtys Lietuvos audiovizualinio meno kūrėjams padės pritaikyti kino ir teatro produktus, atsižvelgiant į galimus auditorijos fizinius ypatumus, ir leis sukurti lygiavertę prieigą prie kultūros turinio, kad minėtos grupės galėtų visavertiškai įsilieti į audiovizualinių kūrinių gerbėjų ratą. Šiuo leidiniu siekiama prisidėti prie gerovės visuomenės plėtros.