Nuožmi taika: žlugusių režimų fotografija dokumentiniame kine

Cover:
paperback
Format (height x width):
978-609-07-04
Out Of Stock

Knyga „Nuožmi taika: žlugusių režimų fotografija dokumentiniame kine“ analizuoja, kaip žlugusių politinių režimų fotografija apmąstoma šiuolaikiniame dokumentiniame kine. Pagrindinis dėmesys tenka represinių institucijų darytoms nuotraukoms ir privatiems, šeimos fotografijų archyvams. Įvairūs būdai pakartotinai naudoti šias nuotraukas archyvinėje dokumentikoje, animacijoje ir šiuolaikiniame mene siejami su galios ir žinojimo formomis, kurias šios fotografijos dokumentuoja ir liudija. Fotografinių archyvų perdirbimas siūlo klausti, kaip šios formos išardomos ir kokios naujos kuriamos. Lietuviškoji medžiaga aptariama greta Portugalijos, Kambodžos, Rusijos, Suomijos, Vokietijos iš kitų šalių dokumentinio kino, animacijos ir šiuolaikinio meno projektų, dirbančių su fotografijos archyvais.

Tarpdisciplininė studija skirta skaitytojų auditorijai, besidominčiai medijų, vizualumo, istorijos, politikos, socialinės kritikos studijomis.

"Nuožmi taika: žlugusių režimų fotografija dokumentiniame kine" - gražiausia 2020-ųjų metų knyga;

Agnės Narušytės recenzija "7 meno dienos";

TOP 12 negrožinių knygų;