Dainora Pociūtė-Abukevičienė: bibliografijos rodyklė, 1991-2017

Bibliografijos rodyklėje pateikiami Vilniaus universiteto Filologijos fakulteto Lietuvių literatūros katedros profesorės Dainoros Pociūtės-Abukevičienės 1991–2017 metais publikuoti darbai. Medžiaga rodyklei, o taip pat chronologiškai grupuojamam leidinio skyreliui apie profesorės ekspertinę ir akademinę veiklą, rinkta iš bibliotekų fondų, profesorės asmeninio archyvo, duomenų bazių, internetinių puslapių. Įžanginį žodį Dainoros Pociūtės-Abukevičienės mokslinės biografijos metmenys parašė dr. Jurga Žąsinaitė-Gedminienė.

Bibliografijos rodyklę sudaro keturi skyriai. Pirmajame registruojamos knygos ir straipsniai, antrajame grupuojami redaguoti, sudaryti ir versti darbai, trečiajame surašytos disertacijos, kurių vadove, oponente ar konsultante yra buvusi profesorė. Paskutinįjį skyrių sudaro literatura apie D. Pociūtę-Abukevičienę.