Pradinis ir specialusis suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo

Pradinis ir specialusis suaugusiųjų gaivinimas. Būklės po gaivinimo
Authors
Publisher
Language:
Lithuanian
Cover:
paperback
Year:
2023
Format (height x width):
24,0x17,0
Number of pages:
80
ISBN
9786090708934
Sold out

Organizmo mirtis – tai gyvybinių organizmo funkcijų: kraujotakos, kvėpavimo, nervų sistemos – veiklos išnykimas. Staigus širdies sustojimas yra pagrindinė mirties priežastis Europoje. Kritinių būklių metu atlikti neatidėliotini veiksmai gali ne tik išgelbėti žmogaus gyvybę, bet ir nulemti tolesnes išeitis. 

Mokomojoje knygoje, parengtoje pagal Europos gaivinimo tarybos 2021 m. gaires, rasite informaciją, kaip atpažinti kritines būkles, kviesti pagalbą ir kokius neatidėliotinus pirmosios pagalbos veiksmus atlikti gaivinant už ligoninės ribų ar ligoninėje. Knygoje glaustai ir vaizdžiai pateikiami pradinio ir specialiojo gaivinimo algoritmai, nurodomos dažniausiai pasitaikančios kraujotakos išnykimo priežastys bei jų gydymo principai. Aptariamos dažniausios gaivinimo pasekmės – būklės po gaivinimo, taip pat su paciento gaivinimu bei gyvybės palaikymu susiję etiniai aspektai. 

Knyga skirta įvairių specialybių gydytojams, rezidentams, studentams bei slaugytojams. Autoriai tikisi, kad leidinys suteiks reikalingų žinių ir įgalins jas taikyti praktikoje, susidūrus su kritinėmis būklėmis.


Comments

Write a comment

Please login or register to review