Priklausomybės kaukės

Priklausomybės kaukės
Authors
Publisher
Language:
Lithuanian
Cover:
paperback
Year:
2024
Format (height x width):
22,5x16,0
Number of pages:
167
ISBN
9786090710128
14.00€

Qty

-
+

Autoriai knygoje kalba apie įvairias priklausomybes, psichoaktyviųjų medžiagų sukeliamus fizinius simptomus, vartojimo pasekmes sveikatai, nutraukimo sindromą, kompleksinio gydymo eigą. Daug dėmesio skiriama Lietuvoje labiausiai paplitusioms psichoaktyviosioms medžiagoms: alkoholiui, receptiniams vaistams, nelegaliai įsigyjamiems narkotikams. 

Knyga suteiks žinių apie priklausomybės rizikos veiksnius, simptomus, pasekmes, gydymą ir padės rasti kur, kada ir į ką kreiptis. Rasite ir interviu su asmenimis, pasidalijusiais savo sveikimo nuo priklausomybės patirtimi.

Knyga priklauso serijai „Vilniaus universitetas visiems“.

Vilniaus universitetas visiems – tai Vilniaus universiteto leidyklos mokslo sklaidos knygų serija, skirta plačiam skaitytojų ratui. Universiteto mokslininkai, ekspertai, savo srities profesionalai rašo aktualiomis temomis apie įvairias gyvenimo sritis: politiką, išskirtines asmenybes, sveikatą, augintinius. Šios serijos knygos parašytos lengvu stiliumi ir tai jas daro patrauklias ne tik akademinei visuomenei, bet ir visai plačiajai visuomenei, vyresniųjų klasių moksleiviams, studentams, visiems, pasigendantiems išsamių, mokslu ir faktais grįstų žinių įvairiomis temomis.

Visos serijos knygos: https://www.knygynas.vu.lt/serija-vu-visiems

Comments

Write a comment

Please login or register to review