Verslo informacija: poreikiai ir tenkinimo keliai

Cover:
hardback
Format (height x width):

Monografijoje "Verslo informacija: poreikiai ir tenkinimo keliai" nagrinėjami verslo ir kitokios organizuotos veiklos informacijos poreikiai, jų tenkinimo keliai ir priemonės, informacinių technologijų vaidmuo. Daugiausia dėmesio skiriama informacinių poreikių tenkinimo efektyvumui ir jam įtaką darantiems veiksniams, kurių poveikis įvairiose poreikių spektro dalyse yra nevienodas. Autoriaus atlikti tyrimai telkiami į sudėtingesnėje informacinėje veikloje kylančius poreikius, daugiausia siejamus su valdymo sprendimų parama ir verslo analitika. Remiantis tyrimų rezultatais apibrėžiami ir pagrindžiami efektyvaus informacijos poreikių tenkinimo principai ir informacinių technologijų potencialas sprendžiant esminius informacijos poreikių tenkinimo srities prieštaravimus.

Monografija "Verslo informacija: poreikiai ir tenkinimo keliai" skiriama tyrėjams, studentams ir dėstytojams, kuriems aktuali informacinių poreikių tenkinimo problematika. Ji gali būti naudinga ir praktikams – šiuolaikinių informacinių sistemų projektuotojams, diegėjams ir vartotojams, kurių interesai tiesiogiai susiję su monografijos problematika.

Related Products