Vieši Seimo ryšiai su visuomene

Vieši Seimo ryšiai su visuomene
Authors
Publisher
Language:
Lithuanian
Cover:
paperback
Year:
2014
Format (height x width):
24,0x17,0
Number of pages:
388
ISBN
9786094592973
8.83€

Qty

-
+

Monografijoje „Vieši Seimo ryšiai su visuomene", remiantis Lietuvos Seimo atveju, aptariami nacionalinio parlamento komunikacijos ypatumai: parlamentinės informacijos rengimo ir sklaidos aplinkybės, problematika, vaidmuo. Autorius suteikia sisteminiams parlamento ryšiams su visuomene plačios reikšmės, kadangi jie turi įtakos ugdant pilietiškumą, stiprinant demokratinius santykius, padeda suvokti parlamentarizmo idėją.

Knyga „Vieši Seimo ryšiai su visuomene" aprėpia daugiau kaip 20 metų parlamentinės raidos laikotarpį; tarp jų autoriui priklauso 9 metai patirties dirbus Seimo ryšių su visuomene skyriaus vadovu ir įgyvendinus parlamentinės komunikacijos sumanymus, kurių dalis šiandien jau palikti Seimo kanceliarijos archyve.

Knygos autorius, remdamasis ir tam tikromis teorinėmis įžvalgomis, išdėsto kritikos argumentų apie įvaizdžio teoriją, bandomą taikyti konstruojant visuomenės „pasitikėjimą" parlamentu, atskleidžia valstybės valdžios ryšių su visuomene kontekstą, kuriam didžiausios įtakos turi informacijos politika, pateikia rekomendacijų bei išvadų.

Comments

Write a comment

Please login or register to review