Vilniaus universiteto simboliai. Herbas, akademinės regalijos ir tradicinės ceremonijos

Cover:
paperback
Format (height x width):

Vilniaus universiteto simboliai (herbas, rektoriaus regalijos, tradicinės ceremonijos) yra neatsiejami nuo šios aukštosios mokyklos istorinių virsmų. Universiteto regalijų ir svarbiausių simbolių reikšmė ilgą laiką prilygo karališkosioms. Šiame leidinyje siekiama pristatyti pagrindinius minėtų atributų elementus, kūrėjus ir istorinius etapus. Taip pat norima Vilniaus universiteto simbolinę atributiką atskleisti kaip aktualų iki šių dienų išlikusį paveldą, kuris telkia akademinę bendruomenę ir padeda atpažinti universitetą kaip ilgas tradicijas turinčią instituciją.