Nė dienos be lietuvių kalbos

ŠI KNYGA YRA ELEKTRONINĖ!

Vadovėlis skiriamas įvairaus amžiaus, skirtingu profesijų, interesų ir išsilavinimo žmonėms, pradedantiems mokytis lietuviu kalbos. Knygoje mokoma svarbiausių komunikacinių intencijų raiškos, žodyno, paprastai, aiškiai ir nuosekliai pateikiami lietuvių kalbos gramatikos pagrindai. Daug dėmesio skiriama sociokultūrinei kompetencijai ugdyti, kad mokiniai įgytų bendravimo patirties lengvai nuspėjamose kasdienio gyvenimo situacijose, susipažintų su lietuvių gyvenimo būdu, elgesio normomis, gebėtų lengviau suvokti lietuvių ir savo kultūros skirtumus.

Vadovėlio užduočių atsakymus nemokamai galite atsisiųsti čia.

Vadovėlio „Nė dienos be lietuvių kalbos“ priedus - garso įrašus atsisiųsti galite čia.

Mokydamiesi pagal šį vadovėlį mokiniai siektų Pusiaukelės (A2) lygį ir gautų tvirtus pagrindus toliau mokytis lietuvių kalbos. Pradedantiesiems rekomenduojama mokytis su mokytoju, šiek tiek kalbantys lietuviškai galėtų mokytis ir savarankiškai.

Ši knyga - elektroninė spausdinto vadovėlio "Nė dienos be lietuvių kalbos" versija; tai nėra interaktyvi knyga.