Garantija ir grąžinimas

Remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimo dėl mažmeninės prekybos taisyklių patvirtinimo (patvirtinta Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001 m. birželio 11 d. nutarimu Nr. 697, Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2014 m. liepos 22 d. nutarimo Nr. 738 redakcija) 17.4 punktu, kokybiškos knygos nėra priimamos atgal ir pinigai už jas nėra grąžinami.

Jeigu gavę užsakymą pastebėsite, jog knygos yra nekokybiškos, nedelsiant praneškite el. paštu info@leidykla.vu.lt arba telefonu 8 (5) 268 71 84. Nekokybišką prekę savo sąskaita pakeisime į kokybišką. Dalinės kompensacijos arba visų sumokėtų pinigų grąžinimo galima reikalauti tik tuo atveju, kai grąžinamos prekės yra tiksliai tokios būklės, kokią gavote – originalioje pakuotėje, nepažeistos, nenaudotos ir nepraradusios savo prekinės išvaizdos, arba jei prekių neįmanoma pakeisti. 

Garantuojame visų sumokėtų pinigų, įskaitant nekokybiškų prekių pristatymo išlaidas, grąžinimą. Gražindami prekes Jūs apmokate tik tiesiogines prekių grąžinimo išlaidas.

Negrąžinami pinigai už tas prekes, kurios tyčia ar dėl neatsargumo buvo sugadintos, arba prekės naudotos netinkamai ar ne pagal paskirtį.