Pristatymas

Šiuo metu prekes pristatome į Lietuvą, Europos Sąjungą ir kitas pasaulio šalis. Prekes pristato mūsų partneriai UAB „Samus“ (https://www.samus.lt).

Lietuvoje galimi du pristatymo būdai: pristatymas į artimiausią pašto skyrių (3,92€) arba pristatymas į namus (6,45€). Norimą būdą pasirinksite atsiskaitymo metu. Užsisakant pristatymą į namus būtina nurodyti mobilų telefoną (bei durų kodą, jeigu jis yra). Užsisakius pristatymą į artimiausią pašto skyrių jį atsiimsite artimiausiame pašto skyriuje. Dėmesio! - užsisakius pristatymą į artimiausią pašto skyrių nei sms žinučių, nei skambučių negausite. Informaciją apie pašto skyriuje laukiantį siuntinį gausite į savo pašto dėžutę (ne elektroninio pašto, bet pašto dėžutę). Pristatymui į Neringą taikomas papildomas 25€ mokestis. 

Į Europos Sąjungos (10.89€) ir kitas šalis (18,15€) pristatome per tarptautinio pašto sistemą - siuntinius atsiimti galėsite tik artimiausiame pašto skyriuje. Informaciją apie pašto skyriuje laukiantį siuntinį gausite į savo pašto dėžutę.

Prekių, kurių pristatymui reikalinga nestandartinė pakuotė (pvz., žemėlapiams naudojamos specialios tūtos) pristatymas brangesnis - tikslią kainą matysite pradėję atsiskaitymo procesą.

Supakuotos prekės paimamos kiekvieną antradienį ir ketvirtadienį iki pietų.

Visoje Lietuvoje siuntos pristatomos darbo dienomis nuo 8-17 val. Prekes gausite per 4-7 darbo dienas nuo apmokėjimo, jei prekę turime sandėlyje. Į Europos Sąjungos šalis pristatome per 6-9 darbo dienas, į kitas – per 9-15 darbo dienų. Pašto tarnybų pristatymo sąlygos ir terminai skirtingose šalyse gali skirtis.

Klientui pristatome tik pilnai sukomplektuotus užsakymus. 

Pirkėjas sutinka, jog išimtinais atvejais prekių pristatymas gali vėluoti dėl nenumatytų, nuo Leidyklos nepriklausančių, aplinkybių. Tokiu atveju nedelsiant susisieksime su Pirkėju ir suderinsime prekių pristatymo klausimus.

Leidykla atleidžiama nuo atsakomybės dėl prekių nepristatymo, jei Pirkėjas nurodė neteisingus pristatymo duomenis ar netikrino pašto dėžutės.

Priimdami užsakymą, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei turite kokių pastebėjimų ar pastabų dėl prekės pakuotės ar prekių kiekio, prašome informuoti kurjerio atstovą pristatymo metu. Pastebėjęs, kad pristatytos siuntos pakuotė yra pažeista (suglamžyta, šlapia ar kitaip išoriškai pažeista), Pirkėjas privalo tai atžymėti siuntos perdavimo–priėmimo dokumente. Pasirašius be pastabų, laikoma, kad siunta perduota nepažeista.

Atsiimti prekių Leidyklos sandėlyje ar Leidykloje negalima.