Akademinė mokslo epistolika: Domui Kaunui adresuotų laiškų rinkinio Vilniaus universiteto bibliotekos Rankraščių skyriuje bibliografija

Vilniaus universiteto bibliotekos Rankraščių skyriuje saugomas Komunikacijos fakulteto profesoriaus ir Lietuvos mokslų akademijos nario Domo Kauno asmens fondas buvo pradėtas formuoti XX amžiaus devintojo dešimtmečio pradžioje. Šis prie Domo Kauno „Bibliografjos rodyklės“ teikiamas priedas – tai jau istorija tampančių Profesoriui tradiciniu būdu – ranka arba spausdinimo mašinėle – rašytų laiškų, laikomų jo asmens fonde Vilniaus universiteto bibliotekos Rankraščių skyriuje, bibliografja.