Arūnas Gudinavičius
Knygoje nuo atsiradimo XIX a. pr. iki šių dienų sistemiškai išanalizuota Lietuvos mokslo periodikos leidyba kaip nuolat besikeičianti ir prie mokslo politikos, valstybės bei verslo lūkesčių prisitaikanti formalios dokumentinės komunikacijos priemonė, užtikrinanti ilgalaikę ir sisteminę mokslo žinių ..
Studijoje apžvelgiami ir palyginami pasaulyje egzistuojančių elektroninių knygų apsaugos nuo nelegalaus platinimo būdai, identifikuojami Lietuvos internetiniuose knygynuose naudojami elektroninių knygų apsaugos būdai ir išsiaiškinamas tokių elektroninių knygų pirkėjų ir skaitytojų požiūris į naudoja..
Duomenų ir tyrimų apie elektroninių ir garsinių knygų leidybą nėra daug, o iš esamų sudėtinga susidaryti vaizdą apie tokių knygų leidybą ir ypač jų realią pasiūlą (t. y. tai, ką galima įsigyti arba perskaityti nemokamai).Tyrimas siekia nustatyti legaliai ir nelegaliai viešai prieinamų internete..
Vykdydami pirmąjį projekto etapą 2017 m. tyrėjai atliko tris apåvalgas: tarptautinės mokslinės literatūros, nagrinėjančios skaitmeninės atskirties įveikimą skaitmeninėmis priemonėmis; Lietuvos valstybės politinių ir visuomeninių skaitmeninę atskirtį mažinančių iniciatyvų bei priemonių, jų rezultatų ..
Šioje tyrimo ataskaitoje, pasitelkiant kokybinius tyrimo metodus, analizuojamos nelegalių knygų naudojimo priežastys, pasekmės ir kiti aspektai iš trijų suinteresuotų grupių požiūrių – leidėjų, autorių ir skaitytojų.Tyrimo dalyviai - autoriai, leidėjai, skaitytojai:„Tai vienas pagrindinių veiksnių, ..
Rodoma nuo 1 iki 5 iš 5 (1 puslapių)