Įgimtų širdies ydų diagnostika magnetinio rezonanso tomografijos metodu

Formatas:

Šioje mokomojoje knygoje išsamiai aprašoma įgimtų širdies ydų anatomija, fiziologija bei radiologinė diagnostika, daugiausia dėmesio skiriant magnetinio rezonanso tomografijos metodui. Magnetinio rezonanso tomografija yra pagrindin is radiologinis tyrimas diagnozuojant vaikų ir suaugusiųjų įgimtas širdies ydas ir stebint tokių pacientų širdies ir stambiųjų kraujagyslių būklę. Knygoje supažindinama su metodo principais, privalumais, indikacijomis, perspektyvomis, pateikiami įdomūs įgimtų širdies ydų įvertinimo magnetinio rezonanso tomografijos metodu klinikiniai pavyzdžiai. Gausiai iliustruota knyga yra skiriama visų specialybių gydytojams, rezidentams ir medicinos studentams, besidomintiems įgimtų širdies ydų diagnostikos ir magnetinio rezonanso tyrimo metodikos pagrindais.