Retorinė paveikiųjų diskursų analizė

Formatas:

Mokomosios knygos „Retorinė paveikiųjų diskursų analizė“ tikslas – pateikti metodologinį retorinės diskurso analizės modelį.

Pirmame skyriuje apibrėžtas teorinis retorinės paveikiųjų diskursų analizės pagrindas; antrame – išskleistos topo ir topikos kategorijų sampratos; trečiame – analizuojamas argumentacinis paveikiųjų diskursų lygmuo; ketvirtas skyrius skirtas retorinės elokucijos paveikiuosiuose diskursuose tyrimams. Teorinės įžvalgos papildytos praktiniais retorinės diskurso analizės pavyzdžiais. Žinioms pasitikrinti ir įtvirtinti kiekvieno skyriaus pabaigoje suformuluota savikontrolės klausimų, pateikta tiriamųjų ir vertinamųjų užduočių.

Mokomoji knyga skirta studentams filologams, taip pat bus pravarti visiems, besidomintiems viešojo diskurso retorika.