Jolanta Aleknevičienė

Jolanta Aleknevičienė yra sociologė-kriminologė, socialinių mokslų daktarė, domisi korupcijos ir įkalinimo problemomis, socialinių tyrimų metodologija, kriminologijos studijų ir kriminologo profesijos raida Lietuvoje ir pasaulyje. Dirba Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto Sociologijos ir socialinio darbo instituto Kriminologijos katedroje bei šiuo metu yra VU Filosofijos fakulteto studijų prodekanė. Anksčiau yra dirbusi „Transparency International“ Lietuvos skyriaus tyrimų ir projektų vadove, Generolo Jono Žemaičio Lietuvos karo akademijos Strateginių tyrimų centro vedėja. Europos kriminologijos draugijos narė, Lietuvos kriminologų asociacijos valdybos narė (2012–2014 m. pirmininkė), Lietuvos sociologų draugijos narė.

Plačiau
e-knyga
Kaip parašyti mokslinį rašto darbą? Mokomoji priemonė Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto kriminologijos ir sociologijos studentams
Knygoje aiškia ir paprasta kalba, pateikiant pavyzdžių paaiškinama, kaip parašyti mokslinį rašto darbą universitete. Apžvelgiami visi žingsniai: temos pasirinkimas, literatūros paieška, skaitymas ir analizė, teorijos ir tyrimo aprašymas, teksto redagavimas bei viešas pristatymas. Autorės sus..
Rodoma nuo 1 iki 1 iš 1 (1 puslapių)