Kohortinis narkotikų vartotojų mirtingumo Lietuvoje tyrimas. Mokslinio tyrimo metodologija ir ataskaita

Formatas:

Narkotikų (narkotinių ir psichotropinių medžiagų) vartojimas - sudėtinga socialinė ir sveikatos problema, su kuria susiduria milijonai žmonių visame pasaulyje. Piktnaudžiavimas šiomis medžiagomis yra viena iš pagrindinių visuomenės sveikatos ir socialinių problemų Europos Sąjungoje ir už jos ribų.

Mokslinio tyrimo metodologija ir ataskaita parengta įgyvendinant Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerijos ir Vilniaus universiteto 2019 m. rugpjūčio 14 d. projekto finansavimo sutartį Nr. S-174. Projektas finansuotas Valstybinio visuomenės sveikatos stiprinimo fondo 2019 metų lėšomis.