Medicinos istorijos kalendorius. Lietuvos medicinos istorijos įžymiosios datos, 2016: skiriama Vilniaus universiteto Medicinos fakulteto įkūrimo 235 metų sukakčiai paminėti

Formatas:

Medicinos istorijos kalendorius apima 2016 metų Lietuvos medicinos istorijai reikšmingiausias jubiliejines datas bei personalijų jubiliejus. Kalendorius padės susiorientuoti medicinos istorijos faktų gausoje, prisiminti kartais nepelnytai užmirštas mūsų istorijai nusipelniusias asmenybes, įvykius ir institucijas. Manome, kad jis sudomins platesnę medicinos bendruomenę. Kaip mokomoji priemonė, jis skiriamas studentams, studijuojantiems medicinos istorijos kursą.