Ką naudinga žinoti mokinių tėvams

Formatas:

2002 metų vasarą autorius parengė leidinį mokinių tėvams „Kaip išgyventi 2002-2003 mokslo metais. Į pagalbą mokinių tėvams“. Tai buvo pirmas tėvams skirtas tokio pobūdžio leidinys Lietuvoje. Per nepilnus mokslo metus iš knygynų lentynų pradingo visas penkių tūkstančių egzempliorių tiražas, bet kiekvienų mokslo metų pradžiai parengti atnaujintą leidinį - tikrai didelis darbas, todėl autorius nusprendė jame pateikiamą informaciją peržiūrėti kas keletą metų.

Per praėjusį nuo pirmojo leidimo laiką autorius atliko net keletą tėvų nuomonės tyrimų, siekdamas išsiaiškinti, kaip toliau tobulinti šį leidinį. Pradėta nuo pavadinimo. Dabartinio leidinio pavadinimas - „Ką naudinga žinoti mokinių tėvams“ - tiksliau atspindi leidinio paskirtį. Daugelis apklaustų tėvų pažymėjo, kad leidinys turėtų būti trumpesnis, todėl naujojo leidinio apimtis sumažinta beveik dvigubai. Leidinys sutrumpintas, atsisakant tų temų, kurias tėvai nurodė kaip mažiau aktualias.

Pateikiama informacija sudomins daugelį tėvų ir paskatins juos aktyviau dalyvauti mokyklos gyvenime, o taip pat prisidės prie geresnio tarpusavio supratimo tarp mokytojų ir kitų ugdymo proceso dalyvių.