Vaikų teisinė ir ekonominė socializacija

Formatas:

„Sukaupti duomenys rodo, kad žmonių paklusnumas įstatymams, efektyvi adaptacija ir funkcionavimas visuomenėje yra susiję su perimtomis vertybėmis ir elgesio normomis. Todėl labai svarbu suprasti, kaip vyksta asmenybės socializacija, ypač vaikystėje ir paauglystėje, kai yra formuojamos bazinės vertybės, įsitikinimai ir elgesio normos“, – teigiama knygos pratarmėje.

Knyga skiriama psichologijos, edukologijos, ekonomikos ir teisės specialybių studentams. Knygoje pristatoma ir analizuojama teisinės bei mokesčių (ekonominės) socializacijos samprata, svarbiausi veiksniai, atskleisti socializacijos etapai ir dėsningumai, taip pat mūsų šalies skirtingo amžiaus vaikų ir paauglių žinios apie mokesčius, jų požiūris į mokesčių mokėjimą bei taikytos intervencijos rezultatai.