Vieši Seimo ryšiai su visuomene

Vieši Seimo ryšiai su visuomene
Autoriai
Leidykla
Kalba:
lietuvių
Formatas:
PDF
Metai:
2014
Puslapių skaičius:
388
ISBN
9786090705049
2.98€

Kiekis

-
+

Monografijoje „Vieši Seimo ryšiai su visuomene", remiantis Lietuvos Seimo atveju, aptariami nacionalinio parlamento komunikacijos ypatumai: parlamentinės informacijos rengimo ir sklaidos aplinkybės, problematika, vaidmuo. Autorius suteikia sisteminiams parlamento ryšiams su visuomene plačios reikšmės, kadangi jie turi įtakos ugdant pilietiškumą, stiprinant demokratinius santykius, padeda suvokti parlamentarizmo idėją.

Knyga „Vieši Seimo ryšiai su visuomene" aprėpia daugiau kaip 20 metų parlamentinės raidos laikotarpį; tarp jų autoriui priklauso 9 metai patirties dirbus Seimo ryšių su visuomene skyriaus vadovu ir įgyvendinus parlamentinės komunikacijos sumanymus, kurių dalis šiandien jau palikti Seimo kanceliarijos archyve.

Knygos autorius, remdamasis ir tam tikromis teorinėmis įžvalgomis, išdėsto kritikos argumentų apie įvaizdžio teoriją, bandomą taikyti konstruojant visuomenės „pasitikėjimą" parlamentu, atskleidžia valstybės valdžios ryšių su visuomene kontekstą, kuriam didžiausios įtakos turi informacijos politika, pateikia rekomendacijų bei išvadų.

Komentarai

Parašyti komentarą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Susijusios prekės