Kultūros politika. Tikslai, priemonės, procesai

Formatas:
DOI:

Kultūros politika dažnai matoma kaip vertybinių ir ideologinių kovų laukas, įdomus tik pasaulėžiūriniu atžvilgiu. Tačiau vertybiniai kultūros politikos sprendimai yra glaudžiai susiję su istoriškai susiklosčiusiomis jų įgyvendinimo praktikomis, priemonėmis ir procesais, kuriuos tobulinti ir keisti yra ne mažiau svarbu nei vertybinius tikslus. Šios knygos tikslas – mokyti analizuoti kultūros politiką kaip menininkų ir kultūros organizacijų aplinką, suteikiančią jų veiklai tam tikras galimybes ar keliančią grėsmes, ir argumentuotai vertinti politinius kultūros sektoriaus valdymo principus bei priemones. Knyga visų pirma skirta kultūros ir meno vadybos studentams bei dėstytojams, tačiau naudingos informacijos joje ras ir įvairiose kultūros srityse dirbantys vadybininkai, kultūros politikos formuotojai ir visi besidomintieji kultūros politika.