Mokomės lenkų veiksmažodžių

Mokomės lenkų veiksmažodžių
Autoriai
Leidykla
Kalba:
lietuvių
Formatas:
PDF
Metai:
2017
ISBN:
9786094598289
Puslapių skaičius:
158
ISBN
9786094598289
0.00€

Kiekis

-
+

Šios mokomosios priemonės tikslas – optimizuoti lenkų kalbos veiksmažodžių mokymosi procesą pateikiant susistemintus gramatinius paaiškinimus bei praktines užduotis. Pagrindinis dėmesys skiriamas veiksmažodžio esamajam, būtajam ir būsimajam laikui, taip pat liepiamajai ir tariamajai nuosakoms. Be to, efektyvesniam mokymuisi pridedami lenkų-lietuvių žodynėlis ir labiausiai vartojamų lenkų veiksmažodžių valdymo lentelė. Vadovėlio pabaigoje pateikiami užduočių atsakymai.

Knygoje pristatyta veiksmažodžių formų klasifikacija iš dalies paremta autorės originalia koncepcija, susiformavusią ilgą laiką dėstant lenkų kaip svetimąją kalbą. Tam tikros asmenavimo grupės ar paskiri veiksmažodžiai lenkų kalbos kaip svetimosios vadovėlyje apžvelgiami pirmą kartą. Pirmiausia čia turimi omenyje kai kurie sudėtingiausios I asmenuotės veiksmažodžiai, iš dalies – II asmenuotės veiksmažodžiai bei kai kurios būtojo laiko formos.

Mokomoji priemonė skirta ne tik filologijos, bet ir kitų specialybių studentams, besimokantiems lenkų kalbos, todėl autorė nenaudoja sudėtingos lingvistinės terminologijos. Gramatinės taisyklės aiškinamos trumpais komentarais ir lentelėmis, leidžiančiomis lengviau įsisavinti informaciją. Užduotys skirtingo sudėtingumo, todėl jas galima pritaikyti įvairių pakopų klausytojams – nuo A1 iki B2. Autorė tikisi, kad šis vadovėlis padės visiems, besimokantiems lenkų kalbos, įveikti lenkų veiksmažodžių gramatinius sunkumus.


Komentarai

Parašyti komentarą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis