Mokslo darbų metodiniai nurodymai lituanistams

Formatas:
ISBN:

Šio darbo autorės siekė pateikti kuo išsamesnę metodinę informaciją, apimančią visus mokslinio darbo rengimo etapus: nuo temos pasirinkimo iki teksto apipavidalinimo. Iliustracijoms teikiami pavyzdžiai yra ir iš Lietuvių filologijos ir reklamos, Viešojo diskurso lingvistikos ir Lietuvių literatūros ir kūrybinio rašymo studijų programų studentų darbų.

Leidinyje aptariama referato, mokslinės esė, seminarinio, kursinio, bakalauro ir magistro darbų rengimo specifika, kalbama apie jų vertinimo kriterijus, bendruosius rašto darbų reikalavimus, mokslinio darbo įforminimą, citavimo, bibliografinio aprašo sudarymo reikalavimus, pateikiami priedai, iliustruojantys medžiagos dėstymo, planavimo dalykus, tinkamas darbo apipavidalinimo formas. Tikslingai Mokslo darbų rengimo reikalavimų skyrius sudarytas taip, kad būtų patogiau naudotis studentams. Kursinius rašto darbus rengiantys studentai turėtų vadovautis kursinių darbų rengimo reikalavimais ir t. t.

Ši metodinė priemonė skiriama Vilniaus universiteto Kauno fakulteto studentams lituanistams.