Prekybos mokslai ir studijos Vilniaus universitete 1945 – 2005

Prekybos mokslai ir studijos Vilniaus universitete 1945 – 2005
Autoriai
Leidykla
Kalba:
lietuvių
Viršelis:
kietas
Metai:
2012
Formatas (aukštis x plotis):
24,5x17,5
Puslapių skaičius:
567
Išparduotas tiražas

Monografijoje nuosekliai aprašomas prekybinio profilio specialistų rengimas Vilniaus universitete nuo jo įkūrimo iki šių dienų, neaplenkiant ir kitų aukštųjų mokyklų, kuriose, nors ir trumpai, buvo rengiami šios srities specialistai.

Prisimenami Amžinybėn iškeliavę dėstytojai, dirbę Prekybos ekonomikos katedroje: doc. Kazimieras Lukša, prof. Marijonas Gregorauskas, doc. Alfonsas Venckus, doc. Liudas Butkevičius ir kt. Daug informacijos, remiantis prisiminimais, protokolų ir asmeninių užrašų medžiaga, pateikiama apie Prekybos ekonomikos katedrą ir 20 metų gyvavusį Prekybos fakultetą. Smulkiai aprašomas studijų procesas: mokymo planai ir jų kaita, priėmimo sąlygos ir stojančiųjų konkursai, mokymo proceso organizavimas, dėstytojų ir studentų darbas.

Prisiminimais apie save ir darbą fakultete dalijasi prof. Antanas Poviliūnas, prof. Sara Ginaitė, prof. Arvydas Pajuodis, prof. Vytautas Vengrauskas, doc. Ksavera Vaištarienė. Aprašoma ir kitų darbuotojų veikla fakultete.

Knygos pabaigoje chronologine tvarka pateikiamas visų prekybinio profilio absolventų, gavusių aukštojo mokslo baigimo diplomus Vilniaus universitete 1945 – 2005 m., sąrašas.


Komentarai

Parašyti komentarą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis