Trikampiai ir apskritimai. Mano moteriškumo pradžia

Viršelis:
minkštas
Formatas (aukštis x plotis):

„Jei atsivertei šią knygą, vadinasi, ji tikrai skirta Tau – sumaniai, žinių geidžiančiai ir atsakingai žiūrinčiai į pasaulį. Džiaugiamės, kad suteikei mums galimybę tapti Tavo patarėjomis. Mes – Mergaičių ir moterų akademija (MMA), gydytojų akušerių-ginekologių septynetukas: Lina Andrijauskienė, Raminta Baušytė, Rūta Breivienė, Ieva Brimienė, Jelena Klimašenko, Brigita Vaigauskaitė-Mažeikienė ir Diana Žilovič. Visos rašydamos šią knygą stengėmės pakabinti baltus medicininius chalatus į kuo tolimesnį spintos kampą ir sugrįžti prie pirmųjų savo kartų, kai teko susidurti su dideliais ir mažais mergaitiškais ir moteriškais iššūkiais.

Tikimės, kad ši knyga taps naująja mergaičių, merginų ir moterų lytinės sveikatos palydove. Matome poreikį ir jaučiame norą kalbėti atvirai, aiškiai ir nuoširdžiai apie mergaičių, merginų bei moterų sveikatą įvairiais jų gyvenimo laikotarpiais, kad ne tik šiuo momentu, bet ir vėliau jos galėtų džiaugtis puikia sveikata, o kartu ir laiminga kasdienybe.

„Vilniaus universitetas visiems“ – tai Vilniaus universiteto leidyklos mokslo sklaidos knygų serija, skirta plačiam skaitytojų ratui. Universiteto mokslininkai, ekspertai, savo srities profesionalai rašo aktualiomis temomis apie įvairias gyvenimo sritis: politiką, išskirtines asmenybes, sveikatą, augintinius. Šios serijos knygos parašytos lengvu stiliumi ir tai jas daro patrauklias ne tik akademinei visuomenei, bet ir visai plačiajai visuomenei, vyresniųjų klasių moksleiviams, studentams, visiems, pasigendantiems išsamių, mokslu ir faktais grįstų žinių įvairiomis temomis.

Visos serijos knygos: https://www.knygynas.vu.lt/serija-vu-visiems