Valdymo apskaita: įmonės išlaidų ir biudžeto valdymas

Valdymo apskaita: įmonės išlaidų ir biudžeto valdymas
Autoriai
Leidykla
Kalba:
lietuvių
Viršelis:
kietas
Metai:
2023
Formatas (aukštis x plotis):
21,5 x15,0
Puslapių skaičius:
552
ISBN
9786090708958
Išparduotas tiražas

Valdymo apskaita skirtingose įmonėse labai skiriasi, tačiau jos informacijai formuoti naudojami tam tikri bendrieji principai, kurie ir pateikiami šioje mokomojoje knygoje. Tai antrasis pataisytas ir papildytas knygos „Valdymo apskaita“ (2013) leidimas. Joje skaitytojai supažindinami su valdymo apskaitos esme, jos diegimo įmonėje galimybėmis, išlaidų apskaitos ir valdymo procesu bei pagrindiniais savikainos skaičiavimo ir išlaidų valdymo metodais, daug dėmesio skiriama įmonės biudžetų rengimui ir jų vykdymo kontrolei.

Knygoje teoriniai valdymo apskaitos aspektai yra nagrinėjami ne tik remiantis pavyzdžiais, bet ir pateikiami uždaviniai bei jų sprendimai ir atsakymai. Tokia leidinio struktūra skatina savarankišką studentų darbą.

Knyga skiriama apskaitos specialybę studijuojantiems universitetų ar kolegijų studentams, besigilinantiems į valdymo apskaitos dalyką, taip pat kitų specializacijų studentams, besidomintiems šia apskaitos rūšimi, taip pat buhalteriams, auditoriams, finansininkams, kuriems aktualūs ir įdomūs valdymo apskaitos klausimai.


Komentarai

Parašyti komentarą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis