Strateginis kultūros paveldo skaitmeninimo valdymas

Strateginis kultūros paveldo skaitmeninimo valdymas
Autoriai
Leidykla
Kalba:
lietuvių
Viršelis:
minkštas
Metai:
2015
Formatas (aukštis x plotis):
304
ISBN
9789955336723
4.09€

Kiekis

-
+

Kultūros paveldo skaitmeninimas – vienas iš šiuo metu aktualiausių ir diskutuotinų šiuolaikinių archyvų, bibliotekų ir muziejų veiklos aspektų. Ši veikla glaudžiai siejasi su įvairiais strateginiais šiuolaikinės visuomenės prioritetais – etninių bendruomenių kultūros puoselėjimu, mokymosi ir studijų sąlygų, priemonių bei metodų tobulinimu, mokslinių tyrimų, naujų verslo paslaugų plėtra. Skaitmeninimo reikšmė praktikoje lemia poreikį rengti kvalifikuotus specialistus, kurie gali sėkmingai spręsti skaitmeninto paveldo paslaugų plėtros ir skaitmeninimo planavimo ir organizavimo klausimus.

„Strateginis kultūros paveldo skaitmeninimo valdymas“ – tai vadovėlis, skirtas Vilniaus universiteto Archyvistikos, Kultūros informacijos ir komunikacijos bakalauro bei Kultūros paveldo informacijos ir komunikacijos magistro pakopos studentams, nagrinėjantiems šiuolaikinius kultūros paveldo paslaugų ir išteklių valdymo principus archyvuose, bibliotekose ir muziejuose.

Mokomojo leidinio tikslas – suteikti studentams žinių, ugdyti kritinio mąstymo, vertinimo ir analitinius gebėjimus, reikalingus inicijuojant ir valdant kultūros paveldo skaitmeninimą atminties institucijose. Nepaisant to, kad vadovėlis skirtas Vilniaus universiteto studentams, jis gali būti naudingas Lietuvos atminties institucijų ir jų struktūrinių padalinių vadovams.

Komentarai

Parašyti komentarą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis