Socialinės apsaugos teisė

Socialinės apsaugos teisė
Autoriai
Leidykla
Kalba:
lietuvių
Viršelis:
minkštas
Metai:
2020
Formatas (aukštis x plotis):
20,5x14,5
Puslapių skaičius:
368
ISBN
9786090704134
27.25€

Kiekis

-
+

Vilniaus universiteto Teisės fakulteto (VU TF) dėstytojų parengtas vadovėlis „Socialinės apsaugos teisė“ yra dalis VU TF rengiamos naujų vadovėlių serijos, kuria siekiama apimti visas svarbiausias teisės studijų šakas. Šis vadovėlis skirtas ne tik VU TF studentams, kuriems jame pateikiama medžiaga turėtų tapti pagrindiniu šaltiniu studijuojant programoje numatytus teisės studijų dalykus, bet ir kitų socialinių mokslų sričių atstovams, besidomintiems viešuoju sektoriumi, viešaisiais finansais, vadyba ir administravimu.
Vadovėlyje didelis dėmesys skiriamas teoriniams socialinės apsaugos teisės pagrindams: socialinės apsaugos teisės sąvokai, funkcijoms, principams, socialinės apsaugos formavimo modeliams, Lietuvos ir Europos Sąjungos socialinės politikos sritims.
Socialinės apsaugos teisė yra pakankamai nauja teisės mokslo sritis, todėl šio vadovėlio autoriai tikisi, kad platesnių teorinių įžvalgų pristatymas prisidės ne tik prie teisės studijų vykdymo, bet ir leis toliau sisteminti ir plėtoti socialinės apsaugos teisės mokslą.

Komentarai

Parašyti komentarą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis