Lietuvos politinės minties antologija, I tomas. Lietuvos politinė mintis 1918–1940 m.

Formatas:

Lietuvos politinės minties antologija – tai Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto mokslininkų vykdomas projektas, kurį finansuoja Lietuvos mokslo taryba, pagal Nacionalinę lituanistikos plėtros 2009–2015 m. programą (projekto nr. LIT 4-15). Pirmasis (iš trijų) Lietuvos politinės minties antologijos tomas skiriamas tarpukario Lietuvos politinei minčiai. Skaitytojas jame ras reikšmingiausius tarpukario Lietuvos politinius tekstus, kurie atstovauja keturioms politinės minties tradicijoms: katalikiškai, tautininkiškai, valstiečių liaudininkų ir kairiųjų. Šioms tradicijoms atstovaujančių autorių tekstai suskirstyti pagal šiam laikotarpiui būdingas temas ir išdėstyti chronologine tvarka. Kiekvieną tekstą palydi trumpa biograma su svarbesnių veikalų ir tyrimų nuorodomis.
Lietuvos politinės minties antologija pirmiausia skiriama akademiniam jaunimui, visai politinei bendruomenei, siekiančiai pažinti ir perimti savo šalies politinės minties tradiciją.