Lietuvos politinės minties antologija, II tomas. Politinė mintis išeivijoje 1944-1990

Lietuvos politinės minties antologija, II tomas. Politinė mintis išeivijoje 1944-1990
Leidykla
Kalba:
lietuvių
Viršelis:
kietas
Metai:
2013
Formatas (aukštis x plotis):
24,5x17,5
Puslapių skaičius:
640
ISBN
9786094592379
13.63€

Kiekis

-
+

Lietuvos politinės minties antologija – Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir poli­tikos mokslų instituto mokslininkų vykdomas projektas, kurį finansuoja Lietuvos mokslo taryba pagal Nacionalinę lituanistikos plėtros 2009–2015 m. programą (projekto nr. LIT 4-15).

Pirma­sis „Lietuvos politinės minties antologijos" tomas skirtas tarpukario Lietuvos politinei minčiai. Antrajame „Lietuvos politinės minties antologijos" tome skaitytojas ras reikšmingiausius išeivijos politinės minties darbus.

Sudaryto­jai siekė laikytis antologijoms rengti būdingo įvairovės principo. Ideologinė įvairovė reiškiama skirtingomis tautiškumo ir liberalumo interpretacijomis, įvairiu požiūriu į sovietinį režimą ir santykius su okupuota Lietuva.

Tekstai suskirstyti pagal išeivijos politiniam mąstymui būdingas temas ir išdėstyti chronologine tvarka. Kaip ir pirmajame tome, kiekvieną tekstą palydi trumpa biograma su nuotrauka, svarbesnių veikalų ir tyrimų nuorodomis.

Lietuvos politinės minties antologija pirmiausia skiriama akademiniam jaunimui, visai politinei bendruomenei, siekiančiai pažinti ir perimti savo šalies politinės minties tradiciją.


Komentarai

Parašyti komentarą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis