Trumpoji lenkų kalbos gramatika (kalbos dalys, linksniavimas ir asmenavimas). Žodžių daryba

Trumpoji lenkų kalbos gramatika (kalbos dalys, linksniavimas ir asmenavimas). Žodžių daryba
Autoriai
Leidykla
Kalba:
lietuvių
Formatas:
PDF
Metai:
2017
ISBN:
9786094598302
Puslapių skaičius:
82
ISBN
9786094598302
0.00€

Kiekis

-
+

Ši mokomoji priemonė skiriama studentams, besimokantiems lenkų kalbos kaip užsienio ir no-rintiems, be praktinių kalbos įgūdžių, įgyti lenkų kalbos gramatikos sistemos žinių.

Yra įvairių lenkų kalbos vadovėlių, žodynų, kitokių mokomųjų ir kalbos ugdomųjų leidinių. Juose išdėstyti ir aptarti visi studentui reikalingi kalbos mokymo, jos ugdymo ir vartosenos reikalai, tačiau visa tai išbarstyta daugelyje leidinių. Šioje knygoje reikalingiausi dalykai pateikiami vienoje vietoje kaip apibendrinantys lenkų kalbos gramatikos kursą.

Mokomoji priemonė apima pagrindinę teorinę informaciją, susijusią su atskiromis šiuolaikinės lenkų kalbos dalimis. Kalbos dalių aprašyme yra daiktavardžių ir būdvardžių linksniavimo pavyzdžių su kamieno paralelinėmis formomis, įvardžių ir skaitvardžių linksniavimas, ypatingos lenkų veiks-mažodžių fleksinės formos, taip pat esama ir praktinių rekomendacijų. Kai kurios žinios, viršijančios pagrindinių žinių ribas, pažymėtos žodžiu „Dėmesio“. 

Neatsiejama šios knygos dalis – Lenkų–lietuvių–rusų gramatinių terminų žodynėlis, kuriame yra apie 400 žodžių. Šis žodynėlis tam tikra prasme yra didaktinis: pagal apimtį jis gana nedidelis ir ati¬tinka filologijos studijų studentų žinias, bus naudingas mokantis gramatikos.


Komentarai

Parašyti komentarą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis