Tvarioji matematika (matematinį turinį vienijančios fundamentalios idėjos). Mokytojo knyga

Formatas:

Knygų komplekte nagrinėjamas esmingas ir sąryšingas matematikos mokymasis, būtinas prasmingam matematikos žinių taikymui. Matematikos mokymąsi ikimokykliniame, pradiniame ir pagrindiniame ugdyme vienijantis fundamentalių idėjų bendrumas metodinę priemonę sudarančiose knygose gausiai iliustruotas skirtingų matematikos sričių turinio pavyzdžiais.

Komplektą sudaro trys užduotynai (ikimokyklinio amžiaus vaikui, pradinės mokyklos bei pagrindinės mokyklos mokiniui) ir mokytojo knyga, skirta mokiniams, esamiems ir būsimiems matematikos mokytojams. Tinka tiek individualiam darbui su mokiniu, tiek visos klasės mokymosi pagal vadovėlį pertvarkymui / papildymui.