Kaip parašyti mokslinį rašto darbą? Mokomoji priemonė Vilniaus universiteto Filosofijos fakulteto kriminologijos ir sociologijos studentams

Formatas:

Knygoje aiškia ir paprasta kalba, pateikiant pavyzdžių paaiškinama, kaip parašyti mokslinį rašto darbą universitete. Apžvelgiami visi žingsniai: temos pasirinkimas, literatūros paieška, skaitymas ir analizė, teorijos ir tyrimo aprašymas, teksto redagavimas bei viešas pristatymas. Autorės susitelkia į pagrindinius klausimus, kuriuos užduoda studentai savo vadovams, ir pateikia praktinių patarimų, kaip spręsti visiems rašantiesiems kylančias problemas. Knyga skirta bakalauro ir magistrantūros studijų studentams – ji pravers visų studijų metu: nuo pirmųjų mokslinių rašto darbų iki baigiamojo darbo rengimo.