Lietuvos baudžiamoji teisė. Bendroji dalis, I knyga

Viršelis:
minkštas
Formatas (aukštis x plotis):

Vadovėlio „Lietuvos baudžiamoji teisė. Bendroji dalis“ I knyga skirta konkrečioms temoms: baudžiamosios teisės sąvokai, paskirčiai, funkcijoms, sistemai; baudžiamajai politikai; baudžiamajai atsakomybei ir jos įgyvendinimo formoms; Lietuvos baudžiamosios teisės šaltiniams; baudžiamojo įstatymo galiojimo ir aiškinimo dalykams; nusikalstamai veikai ir nusikalstamos veikos sudėčiai; nusikalstamos veikos objektui ir objektyviajai pusei; nusikalstamos veikos subjektui ir subjektyviajai pusei; baudžiamąją atsakomybę šalinančioms aplinkybėms; nusikalstamos veikos padarymo stadijoms; bendrininkavimui padarant nusikalstamą veiką ir nusikalstamų veikų daugetui.

Vadovėlis skirtas visų pirma baudžiamosios teisės bendrosios dalies dalyką studijuojantiems studentams, bet jis neabejotinai galėtų būti naudingas ir teisės praktikams – teisėjams, prokurorams, advokatams, ikiteisminio tyrimo tyrėjams, taip pat visiems, besidomintiems baudžiamąja teise.