Priklausomybės kaukės

Priklausomybės kaukės
Autoriai
Leidykla
Kalba:
lietuvių
Formatas:
PDF
Metai:
2024
Puslapių skaičius:
167
ISBN
9786090710135
5.49€

Kiekis

-
+

Autoriai knygoje kalba apie įvairias priklausomybes, psichoaktyviųjų medžiagų sukeliamus fizinius simptomus, vartojimo pasekmes sveikatai, nutraukimo sindromą, kompleksinio gydymo eigą. Daug dėmesio skiriama Lietuvoje labiausiai paplitusioms psichoaktyviosioms medžiagoms: alkoholiui, receptiniams vaistams, nelegaliai įsigyjamiems narkotikams. 

Knyga suteiks žinių apie priklausomybės rizikos veiksnius, simptomus, pasekmes, gydymą ir padės rasti kur, kada ir į ką kreiptis. Rasite ir interviu su asmenimis, pasidalijusiais savo sveikimo nuo priklausomybės patirtimi.

Knyga priklauso serijai „Vilniaus universitetas visiems“.

Vilniaus universitetas visiems – tai Vilniaus universiteto leidyklos mokslo sklaidos knygų serija, skirta plačiam skaitytojų ratui. Universiteto mokslininkai, ekspertai, savo srities profesionalai rašo aktualiomis temomis apie įvairias gyvenimo sritis: politiką, išskirtines asmenybes, sveikatą, augintinius. Šios serijos knygos parašytos lengvu stiliumi ir tai jas daro patrauklias ne tik akademinei visuomenei, bet ir visai plačiajai visuomenei, vyresniųjų klasių moksleiviams, studentams, visiems, pasigendantiems išsamių, mokslu ir faktais grįstų žinių įvairiomis temomis.

Komentarai

Parašyti komentarą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis