Vincas Grigas

Vincas Grigas

Bibliotekų ir informacijos organizavimo mokslinių tyrimų centro docentas (VU KF). Moksliniai interesai: medijų ir informacinis raštingumas, informaciniai poreikiai, skaitmeninė leidyba. Aktyviai dalyvauja mokymų projektuose medijų ir informacinio raštingumo tema bendradarbiaudamas su viešosiomis bibliotekomis, mokyklų bibliotekomis, Ugdymo plėtotės centru. Yra didžiausios tarptautinės mokslinės konferencijos informacinio raštingumo tema „European Conference on Information Literacy“ (ECIL) komiteto narys. Knygos „Šiuolaikinės medijos ir informacija: požeminiai garažai Google karalystėje“ (2016) autorius.

Plačiau
e-knyga
Elektroninių knygų apsauga nuo piratavimo. Situacija Lietuvoje 2023
Studijoje apžvelgiami ir palyginami pasaulyje egzistuojančių elektroninių knygų apsaugos nuo nelegalaus platinimo būdai, identifikuojami Lietuvos internetiniuose knygynuose naudojami elektroninių knygų apsaugos būdai ir išsiaiškinamas tokių elektroninių knygų pirkėjų ir skaitytojų požiūris į naudoja..
e-knyga
Elektroninių knygų prieiga Lietuvoje, 2020 metai
Duomenų ir tyrimų apie elektroninių ir garsinių knygų leidybą nėra daug, o iš esamų sudėtinga susidaryti vaizdą apie tokių knygų leidybą ir ypač jų realią pasiūlą (t. y. tai, ką galima įsigyti arba perskaityti nemokamai).Tyrimas siekia nustatyti legaliai ir nelegaliai viešai prieinamų internete..
e-knyga
Nelegalių knygų naudojimas Lietuvoje. Skaitytojų, autorių ir leidėjų požiūris
Šioje tyrimo ataskaitoje, pasitelkiant kokybinius tyrimo metodus, analizuojamos nelegalių knygų naudojimo priežastys, pasekmės ir kiti aspektai iš trijų suinteresuotų grupių požiūrių – leidėjų, autorių ir skaitytojų.Tyrimo dalyviai - autoriai, leidėjai, skaitytojai:„Tai vienas pagrindinių veiksnių, ..
e-knyga
Rašto darbų metodiniai nurodymai
Šiame leidinyje pateikiamų metodinių nurodymų tikslas – aptarti reikalavimus, keliamus Vilniaus universiteto Komunikacijos fakulteto studijų programų rašto darbams. Aptariami bakalauro ir magistro studijų programose dažniausiai rengiami rašto darbai: mokslinė esė, referatas, praktikos ataskaita, kur..
Rodoma nuo 1 iki 4 iš 4 (1 puslapių)