Agnė Jurgaitytė-Avižinienė

Klinikinė psichologė (VU), egzistencinė psichoterapeutė ir supervizorė, psichologijos mokslų daktarė (VU), Lietuvos muzikos ir teatro akademijos docentė. Nuolat dalyvauja psichologijos mokslo populiarinimo ir suaugusiųjų ugdymo projektuose, dirba Psichologinių konsultacijų centre, yra konkurso „Geriausias kokybinis darbas Lietuvoje“ (organizuojamas nuo 2015 m.) komisijos pirmininkė, aistringa „Knygų klubo“ dalyvė.

e-knyga
Tirti pagal grindžiamąją teoriją. Mokymo(si) knyga
Tai pirmasis ir kol kas vienintelis leidinys lietuvių kalba apie grindžiamosios teorijos (Grounded Theory) metodologiją: jos esminius principus ir praktinį įgyvendinimą. Knygoje aštuoni mokslininkai nuosekliai dalijasi savo patirtimi ir moko, kaip atlikti grindžiamosios teorijos tyrimus pagal ..
Tirti pagal grindžiamąją teoriją. Mokymo(si) knyga
Tai pirmasis ir kol kas vienintelis leidinys lietuvių kalba apie grindžiamosios teorijos (Grounded Theory) metodologiją: jos esminius principus ir praktinį įgyvendinimą. Knygoje aštuoni mokslininkai nuosekliai dalijasi savo patirtimi ir moko, kaip atlikti grindžiamosios teorijos tyrimus pagal tris p..
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)