Harald Wagner

Profesionalus sportininkas dešimtkovininkas (anuometės Vokietijos Demokratinės Respublikos rinktinės narys), vėliau – teologijos ir sociologijos mokslų daktaras (Leipcigo universitetas), ilgametis Drezdeno aukštosios mokyklos sociologijos profesorius, nuo 2015 m. – profesorius emeritas. Daugelio sociologinių tyrimų ir mokslinių publikacijų autorius. Nuo 2001 m. iki 2010 m. – Vilniaus universiteto Socialinio darbo katedros kviestinis dėstytojas, VU doktorantų disertacijų vadovas ir konsultantas. Turi ilgametę kokybinių tyrimų ir socialinių tyrimų metodologijos dėstymo studentams patirtį.

Plačiau
e-knyga
Tirti pagal grindžiamąją teoriją. Mokymo(si) knyga
Tai pirmasis ir kol kas vienintelis leidinys lietuvių kalba apie grindžiamosios teorijos (Grounded Theory) metodologiją: jos esminius principus ir praktinį įgyvendinimą. Knygoje aštuoni mokslininkai nuosekliai dalijasi savo patirtimi ir moko, kaip atlikti grindžiamosios teorijos tyrimus pagal ..
Tirti pagal grindžiamąją teoriją. Mokymo(si) knyga
Tai pirmasis ir kol kas vienintelis leidinys lietuvių kalba apie grindžiamosios teorijos (Grounded Theory) metodologiją: jos esminius principus ir praktinį įgyvendinimą. Knygoje aštuoni mokslininkai nuosekliai dalijasi savo patirtimi ir moko, kaip atlikti grindžiamosios teorijos tyrimus pagal tris p..
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)