Rasa Pranskūnienė

Edukologijos mokslų daktarė (KU), pirmosios Lietuvoje edukologijos krypties klasikinės grindžiamosios teorijos daktaro disertacijos autorė (2013), VDU Humanitarinio fakulteto (bakalauro ir magistro studijų) absolventė. Šiuo metu VDU Žemės ūkio akademijos Bioekonomikos plėtros fakultete dirba I pakopos studijų programos „Kultūros ir turizmo vadyba“ komitete, vadovauja VDU Žemės ūkio akademijos muziejui, yra Tarptautinės muziejų tarybos edukacijos ir kultūrinės veiklos sekcijos tyrėjų tinklo narė.


Plačiau
e-knyga
Tirti pagal grindžiamąją teoriją. Mokymo(si) knyga
Tai pirmasis ir kol kas vienintelis leidinys lietuvių kalba apie grindžiamosios teorijos (Grounded Theory) metodologiją: jos esminius principus ir praktinį įgyvendinimą. Knygoje aštuoni mokslininkai nuosekliai dalijasi savo patirtimi ir moko, kaip atlikti grindžiamosios teorijos tyrimus pagal ..
Tirti pagal grindžiamąją teoriją. Mokymo(si) knyga
Tai pirmasis ir kol kas vienintelis leidinys lietuvių kalba apie grindžiamosios teorijos (Grounded Theory) metodologiją: jos esminius principus ir praktinį įgyvendinimą. Knygoje aštuoni mokslininkai nuosekliai dalijasi savo patirtimi ir moko, kaip atlikti grindžiamosios teorijos tyrimus pagal tris p..
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)